Могат ли няколко дни в Италия да променят живота ти завинаги?
Кати Къридж ден след ден затъва все повече в битовото ежедневие и чувства, че всичките й мечти сякаш се изплъзват. Но когато с приятеля й Нийл са поканени на сватба край Флоренция, където винаги е копняла да иде, тя е на седмото небе! Може би най-после се задават няколко щастливи дни, които този път няма да са помрачени от разглезените деца на половинката й… или от цялото му непоносимо семейство.
Много бързо обаче пътуването се оказва истински кошмар, а за капак с полета на връщане има грешка и Кати остава сама на италианското летище. Какво пък, тя решава да се възползва от неочаквано удължения си престой по най-добрия начин. Под тосканското слънце следват няколко незабравими дни, а все по-одухотворената жена започва да преосмисля житейските си решения през годините.
С помощта на семейство Иноченти, което я приютява и обгръща с колорита си, Кати бавно осъзнава колко пъстър и широк може да бъде светът. Но дали ще е достатъчно смела да се впусне в него?
Преводач: Анелия Данилова
За доставка използваме куриерски фирми Еконт и Спиди.
Винаги може да изберете опцията "Вземане на място" и така да се видим зад Ъгъла.:)
Стараем се да зареждаме разнообразни заглавия зад Ъгъла.
Ако не намирате някоя книга, може да я нямаме в момента в книжарницата или все още да не сме я публикували на сайта.
За нас винаги е удоволствие да изпълним специална поръчка. Обикновено ни отнеме 1-3 дни, за да набавим и изпратим пратката.
Може да ни пишете:
Или да дойдете на място, за да се видим и поговорим...:)