Горската детска градина: Как лисичето Лукавко развихри своето въображение
- Автор: Димитър Риков
Лисичето Лукавко много обича да послъгва и винаги така да завърта нещата, че да се сдобие я с бонбони, я с крем карамел. Преувеличава и върши всякакви щуротии, за да се похвали и да се представи в добра светлина. Но един ден прекалява и лъжите му плашат децата не на шега. На малкия пакостник му се налага да впрегне богатото си въображение, за да поправи всички бели, които е натворил, и да научи колко е важно да се говори истината.
В края на книжката е поместена карта, която посочва на детето кой от героите къде живее и предлага поглед върху цялата гора - домовете на героите от детската градина и техните семейства.
Книжката е част от поредицата Горската детска градина от Димитър Риков.
За доставка използваме куриерски фирми Еконт, Спиди и BoxNow.
- Цената за доставката с куриерски фирми Еконт и Спиди зависи от теглото и се изчислява при приключване на онлайн поръчката. Цената на доставката до автомат на BoxNow е фиксирана - 3 лева.
- Обикновено отнемa 1-3 работни дни да подготвим и изпратим Вашата поръчка.
- Ако имате специални изисквания за доставката, отбележите ги като коментaр при приключване на онлайн поръчката.
Винаги може да изберете опцията "Вземане на място" и така да се видим зад Ъгъла.:)
Стараем се да зареждаме разнообразни заглавия зад Ъгъла.
Ако не намирате някоя книга, може да я нямаме в момента в книжарницата или все още да не сме я публикували на сайта.
Ако искате да я потърсим и набавим - пишете ни!
За нас винаги е удоволствие да изпълним специална поръчка. Обикновено ни отнеме 1-3 дни, за да набавим и изпратим пратката.
Може да ни пишете:
- Фейсбук: Книжарницата зад Ъгъла
@bookstore.behindthecorner - Инстаграм: Книжарницата зад Ъгъла @bookstore_behind_the_corner
- email: orders@zadagala.bg или чрез контактната ни форма на сайта
Или да дойдете на място, за да се видим и поговорим...:)
- Улица "Найден Геров" 6, вижте как да стигнете до нас.
Ревюта
( )